انتخاب پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی استان - هفته پژوهش 1399

انتخاب پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی استان - هفته پژوهش 1399

با عنایت به برگزاری مراسم هفته پژوهش سال 1399 در آذر ماه سال جاری در استان همدان، پژوهشگران محترم دستگاه های اجرایی استان می توانند از طریق نمایندگان محترم پژوهشی ادارات خود نسبت به تکمیل پرسشنامه پیوست ( پرسشنامه انتخاب پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی استان ) اقدام نمایند . ملاک زمانی انتخاب پژوهش ­های داخلی، سال 1398و پژوهش­ های خارجی، سال میلادی 2019 می­باشد. 

مهلت ارسال فایل تکمیل شده پرسشنامه 99/8/24 و صرفا از طریق دستگاه های اجرایی ذیربط می باشد .لازم به ذکر است شرط بررسی پرسشنامه افراد معرفی شده در مرحله داوری، چاپ حداقل یک مقاله در مجلات معتبر پژوهشی ( مقالات علمی پژوهشی که پژوهشگر نویسنده مسئول مقاله باشد ) بوده و accept مقالات قابل قبول نمی ­باشد.کمیته انتخاب پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی

مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری

     سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

پژوهش آشکارترین وسیله ی عزت و قدرت یک کشور است.

علم و پژوهش: دانش،‌ آشکارترین وسیله‌ی عزّت و قدرت یک کشور است. روی دیگر دانایی، توانایی است. دنیای غرب به برکت دانش خود بود که توانست برای خود ثروت و نفوذ و قدرت دویست ساله فراهم کند و با وجود تهیدستی در بنیانهای اخلاقی و اعتقادی، با تحمیل سبک زندگی غربی به جوامع عقب‌مانده از کاروان علم، اختیار سیاست و اقتصاد آنها را به دست گیرد. ما به سوءاستفاده از دانش مانند آنچه غرب کرد، توصیه نمیکنیم، اما مؤکّداً به نیاز کشور به جوشاندن چشمه‌ی دانش در میان خود اصرار میورزیم. بحمدالله استعداد علم و تحقیق در ملّت ما از متوسّط جهان بالاتر است. اکنون نزدیک به دو دهه است که رستاخیز علمی در کشور آغاز شده و با سرعتی که برای ناظران جهانی غافلگیرکننده بود -یعنی یازده برابر شتاب رشد متوسّط علم در جهان- به پیش رفته است.

اطلاعات تماس

شماره تماس : 38256049 داخلی 370

دورنگار: 38256049(081)

ایمیل : pajohesh@ostan-hm.ir

آدرس: همدان- بلوار بعثت - استانداری همدان - دفتر برنامه ریزی و نوسازی اداری