برگزاری جلسه دفاعیه طرح های پژوهشی استانداری همدان

برگزاری جلسه دفاعیه طرح های پژوهشی استانداری همدان
برای 4 طرح دارای اعتبار پژوهشی سال 1398 استانداری همدان به شرح زیر جلسه دفاعیه برگزار شد:
1- در تاریخ 22 خرداد برای طرح «برآورد خطرپذيري سيلاب در استان همدان» با مشاور دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و نماینده مشاور خانم دکتر مریانجی، که دفاع مورد پذیرش داوران و نماینده کارفرما قرار گرفت.
  
2- در تاریخ 24 خرداد 99 برای طرح « تهيه و تدوين برنامه جامع كاهش تصادفات رانندگي در حوزه درون شهری استان همدان » با مشاور دانشگاه ملایر و نماینده مشاور آقای دکتر الیاسی که با اصلاحات جزیی تایید شد.

3- در تاریخ 25 خرداد 99 برای طرح «استفاده از تكنولوژي هاي پيشرفته در كاهش سرقت» با مشاور دانشگاه صنعتی همدان و نماینده مشاور آقای دکتر رضاییان مورد پذیرش قرار گرفت.

4- در تاریخ 29 خرداد 99 برای طرح «نقش و قابليت دهياري ها در مديريت بحران روستاهاي  استان همدان»  با مشاور دانشگاه بوعلی سینا و نماینده مشاور آقای دکتر موحدی که با اصلاحات جزیی مورد پذیرش قرار گرفت.

پژوهش آشکارترین وسیله ی عزت و قدرت یک کشور است.

علم و پژوهش: دانش،‌ آشکارترین وسیله‌ی عزّت و قدرت یک کشور است. روی دیگر دانایی، توانایی است. دنیای غرب به برکت دانش خود بود که توانست برای خود ثروت و نفوذ و قدرت دویست ساله فراهم کند و با وجود تهیدستی در بنیانهای اخلاقی و اعتقادی، با تحمیل سبک زندگی غربی به جوامع عقب‌مانده از کاروان علم، اختیار سیاست و اقتصاد آنها را به دست گیرد. ما به سوءاستفاده از دانش مانند آنچه غرب کرد، توصیه نمیکنیم، اما مؤکّداً به نیاز کشور به جوشاندن چشمه‌ی دانش در میان خود اصرار میورزیم. بحمدالله استعداد علم و تحقیق در ملّت ما از متوسّط جهان بالاتر است. اکنون نزدیک به دو دهه است که رستاخیز علمی در کشور آغاز شده و با سرعتی که برای ناظران جهانی غافلگیرکننده بود -یعنی یازده برابر شتاب رشد متوسّط علم در جهان- به پیش رفته است.

اطلاعات تماس

شماره تماس : 38256049 داخلی 370

دورنگار: 38256049(081)

ایمیل : pajohesh@ostan-hm.ir

آدرس: همدان- بلوار بعثت - استانداری همدان - دفتر برنامه ریزی و نوسازی اداری