کمیته اصلاح ساختار، فرايندها و فناوري هاي مديريتي به منظور بررسی نحوه اجرا و گزارش نهایی طرح پژوهشی " تدوین سند ارتقا وضعیت بانوان" در تاریخ 1398/02/26 برگزار شد

کمیته اصلاح ساختار، فرايندها و فناوري هاي مديريتي به منظور بررسی نحوه اجرا و گزارش نهایی طرح پژوهشی " تدوین سند ارتقا وضعیت بانوان" در تاریخ 1398/02/26 برگزار شد

در این جلسه جناب آقای میرصفدری سرپرست محترم توسعه مديريت و منابع استانداري  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خواستار سرعت بخشیدن به فعالیتها و تصمیمات مبتنی بر دانش و به حداقل رساندن آزمون و خطا شدند.

در ادامه آقای دکتر نقدی عضو محترم هيات علمي دانشگاه بوعلي سينا و نماینده مشاور در اجرای طرح "سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان" با اشاره به پیگیریها، هماهنگی ها و جلسات متعدد برگزارشده در روند تدوین سند یادشده، از زحمات حامیان اجرای سند تشکر نمودند. ایشان خاطر نشان شدند: سند براساس دستورالعمل ملی و راهنمای آن تهیه گردیده و در روند تدوین سند، استانداری بیشترین همکاری را داشته است.در ادامه ایشان به ارایه خلاصه مدیریتی کار پرداختند.
در پایان جناب آقای میرصفدری، بر لزوم بکارگیری سند مذکور از سوی همکاران ( به ویژه معاونین محترم فرماندار) در حوزه مدیریت خود برای ارتقاء جایگاه زنان استان مطابق با نیازها و اولویت های هر یک از شهرستانها و نیز اجرای دقیق مصوبات تاکید فرمودند.

مصوبات جلسه:

·         مصوب شد ، اعضای حاضر در جلسه به ویژه دفتر امور بانوان و معاونین محترم برنامه ريزي فرمانداريهای استان نسبت به بررسی پیش نویس گزارش سند ارتقاء وضعیت زنان و اعلام نظرات و پیشنهادات به دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری حداکثر تا تاریخ 1398/2/30 اقدام نمایند.

·         مقرر شد ، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بر اجرای سند نهایی شده توجه ویژه نماید.

·         مصوب گردید، گزارش نهایی طرح پژوهش "سند تدوین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان" توسط مشاور طرح بررسی و حداکثر تا تاریخ 18/3/1398 اصلاحات لازم انجام گردد.

پژوهش آشکارترین وسیله ی عزت و قدرت یک کشور است.

علم و پژوهش: دانش،‌ آشکارترین وسیله‌ی عزّت و قدرت یک کشور است. روی دیگر دانایی، توانایی است. دنیای غرب به برکت دانش خود بود که توانست برای خود ثروت و نفوذ و قدرت دویست ساله فراهم کند و با وجود تهیدستی در بنیانهای اخلاقی و اعتقادی، با تحمیل سبک زندگی غربی به جوامع عقب‌مانده از کاروان علم، اختیار سیاست و اقتصاد آنها را به دست گیرد. ما به سوءاستفاده از دانش مانند آنچه غرب کرد، توصیه نمیکنیم، اما مؤکّداً به نیاز کشور به جوشاندن چشمه‌ی دانش در میان خود اصرار میورزیم. بحمدالله استعداد علم و تحقیق در ملّت ما از متوسّط جهان بالاتر است. اکنون نزدیک به دو دهه است که رستاخیز علمی در کشور آغاز شده و با سرعتی که برای ناظران جهانی غافلگیرکننده بود -یعنی یازده برابر شتاب رشد متوسّط علم در جهان- به پیش رفته است.

اطلاعات تماس

شماره تماس : 38256049 داخلی 370

دورنگار: 38256049(081)

ایمیل : pajohesh@ostan-hm.ir

آدرس: همدان- بلوار بعثت - استانداری همدان - دفتر برنامه ریزی و نوسازی اداری